Të.rmet 6.9 i shkallës rihter në Turqi

0
142

Një të.rmet me magnitudë 6.9 i shkallës rihter raportohet të ketë rënë para pak minutash në Turqi.

Të.rmeti sapo ka rënë dhe akoma nuk ka të dhëna se ku ka qenë epiqendra apo nëse ka dëme.

Lajmi në përditësim…

PËRGJIGJU