Lista e kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit/ Rama ftesë qytetarëve: Aplikoni on line, ja si të bëheni deputetë të PS!

0
98

Kryeministri Edi Rama ka dalë me një njoftim të rëndësishëm mëngjesin e sotëm në lidhje me listat e kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste.

Përmes një video të ndarë në Facebook, Rama njofton se të gjithë ata që kanë dërshirën e mirë për të kandiduar për deputet nën siglën e PS, mund të aplikojnë në platformën deputetiqeduam.ps.al.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë ftesë për këdo që ka ambicien e kurajon për ta provuar veten në të përpjetën e politikës, me mua dhe Partinë Socialiste, ju uroj të dielë të mbarë

https://deputetiqeduam.ps.al”, njofton kryeministri Rama.

PËRGJIGJU