LAJMI I FUNDIT/ Ndërron jetë polici nga Shkodra, para pak ditësh u dërgua në Turqi për kurim më të specialiazuar…

0
1873

Ka ndërruar jetë efektivi i policisë kufitare në Shkodër, Hydajet Nehani i cili pak ditë më parë u dërgua në Turqi për kurim më të specializuar.

Efektivi Nehani ishte prekur nga Covid19 dhe nga gjendje e rënduar e tij bëri që miq dhe kolegë të kontribonin dhe ta dërgonin në Turqi, por fatkeqësisht ai nuk ka mundur ta mposhtë virusin i cili po merr shumë jetë njerëzish nepër botë.

Stafi i RealitetiPost i shpreh ngushellime familjes.

PËRGJIGJU