Jul Deda shpërthen kundër Ramës: Shkodra nuk pjerdh për diktatorë

0
161

Aktori i humorit, Julian Deda, ka reaguar përmes një statusi në rrjete sociale për mbylljen e vendit gjatë fundjavës.

Ai është shprehur se nuk ndodh në asnjë vend të botës që njerëzit të izolohen për ditën e Bajramit.

Juli thotë se tashmë gjithë bota është hapur dhe ironizon Ramën duke thënë “ky nuk është mirë përfundimisht”. Në fund Juli i fton të gjithë besimtarët myslimanë të festojnë në Shkodër, sepse sipas tij vetëm ata nuk “pjerdhin” për diktatorë.

PËRGJIGJU