Gjendet një automjet i djegur, dyshohet të jetë i autorëve të…

0
258

Rreth 1 km nga vendi i ngjarjes është gjetur e djegur një makine e cila dyshohet se është e autorëve që kanë ekzekutuar mëngjesin e sotme 27-vjeçarin Gjin Ndoji Boriçi.

Automjeti i djègur u gjet tek vendi i quajtur Bendi i cili shërben si kufi mes Bushatit dhe Lezhës.

Dyshohet se i riu është ekzèkutuar për gjákmarrje pasi rezulton me precedent pènal në fushën e krímeve. Në vendngjarje pòlicia gjeti gèzhoja kalláshnikovi

PËRGJIGJU