Monday, May 23, 2022

Bushati sulmon oligarkët por në 2017 u ndihmua nga bándát për të ruajtur votat...

“Erdhem ne pushtet per popullin, po u sherbejme oligarkeve” Ditmir Bushatliu... Retrospektive

VIDEO/ Restoranti shqiptar që sfidon Covid dhe ligjet amerikane…

Pronarja shqiptare e një restoranti në Arizona po shndërrohet në heroinën e të gjithë atyre që kundërshtojnë...

Merret vendimi, ja kur do të hapen parukeritë, berberët, dentistët dhe dyqanet në qendra...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në vijim të prezantimit të strategjisë së rihapjes graduale...

Manastirliu njofton lehtësim të masave: Nga data 4 maj zgjerohen zonat e gjelbërta

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një komunikim online bëri me dije se nga...

ZYRTARE: PSG shpallet kampione e Francës pas anulimit të sezonit

PSG është shpallur ekipi kampion i Francës për vitin 2020. Lajmin e konfirmon media...

Plágosjá tek Ura e Bunës, Gjykata jep masen e sigurisë për autorin…

Gjykata e Shkodres ka dhene masen e sigurise arrest me burg per shtetasin H.I i cili u...

Shkodër/ Mbahet takim i Task Forcës Vendore Antikánábis…

Ditën e sotme, datë 30 Prill 2020, sipas njoftimit për takim pune dhe në zbatim të detyrave të caktuara nga Ministri i...

Shkodër/ Disa punonjës fasoneria ngelen pa rrogën e “luftes”, u mashtruan nga pronari…

Dokumentacioni i paraqitur nga fasoneria “Dy Big” per largimin e punetoreve nga puna, ka te dhena te...

Gazetare dhe specialiste të ujit dhe kanalizimeve, Mira Kazhani dhe Bieta Sulo të punësuara...

Autori i njohur i memeve Genc Sejko ka publikuar sëfundmi në rrjetin social Facebook borderonë e pagesave...

Rama publikon planin për fundjaven…Liron masat për daljen…

TË SHTUNËN 2 MAJ DHE TË DIELËN 3 MAJ, PENSIONISTËT DO TË LEJOHEN TË DALIN LIRISHT DERI...

Latest article

VIDEO/ 20 vjeçarja nga Shkodra humb kontrollin, ndërron jetë 73 vjeçarja…EMRI…

Rreth orës 20:00, në aksin rrugor Shkodër – Lezhë, në vendin e quajtur “Dajç”, shtetasja F.B. 20...

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, dyshohet për një të vdekur…

Nje aksident eshte shenuar vetem pak minuta me pare ne superstraden Lezhe - Shkoder, ne afersi te...

Milan fiton titullin kampion pas 11 vitesh pritje…

Scudetton e fiton Milan! Të besuarit e Stefano Piolit arritën që të bëjnë siç duhet detyrat e...