Bebe Rexha vjen në Shqipëri: Dua të sigurohen që paratë e mbledhura do përdoren si duhet

0
404

Bebe Rexha ka thënë për Zërin e Amerikës së të dielën niset për në Shqipëri për të ndihmuar personalisht pas të fuqishëm që tronditi vendin.

Bebe Rexha bëri këtë deklaratë përpara një koncerti të mbajtur në Baltimor, pjesë e një turneu së bashku me vëllezërit Jona.

Para tre ditësh Beba Rexha ka postuar një video në rrjetet sociale ku shprehte keqardhjen për tërmetin dhe njoftonte për një mbledhje fondesh për të ndihmuar me rimëkëmbjen.

Ajo tha gjithashtu se donte të shkonte personalisht dhe të sigurohej që paratë e mbledhura do të përdoreshin në mënyrën e duhur.

Deri më tani në faqen e ngritur prej saj janë grumbulluar mbi 80 mijë dollarë.

PËRGJIGJU