I ka shpëtuar atentatit në Fushë-Krujë/ Plagoset Mariglen Haka, dërgohet te Trauma…

0
587

Mariglen Haka ka mbetur i plagosur këtë të mërkurë dhe është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.

Hakaj i ka shpëtuar një atentati në shtator të vitit 2019, në Nikël të Fush-Krujës, ndërsa humbi jetën halla e tij, Shpresa Basha.

Ai u qëllua nga tre armë të ndryshme dhe në vendin e ngjarjes u gjetën plot 85 plumba.

PËRGJIGJU