Digjen dy automjete në fshatin Bardhaj të Shkodrës…

0
1335

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 20.04.2022, rreth orës 03:00, në fshatin Bardhaj, Shkodër, në oborrin e banesës së shtetasit M. N., 29 vjeç, janë djegur plotësisht 2 mjete të parkuara, në pronësi të shtetasve G. K. dhe M. K.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të djegies së mjeteve dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU