Dedja: “Nuk e imagjinoj dot ndryshe”, trajneri i Vllaznisë thirrje Tiranës: Të luajnë ndershëm ndaj Bylisit

0
42

Dedja: “Sot nuk luajta për interesat e Tiranës, por të klubit tim. Por sigurisht që kjo skuadër duhet të luajë ndershëm ndaj Bylisit.

Nuk e imagjinoj dot që kampionia e Shqipërisë dhe që ka fituar në Kupë të dështojë. Nuk e imagjoj dot, duhet që të luajnë ndershëm.

Djemtë e Vllaznisë nuk kanë pyetur kurrë për sponsor, por më thonë gjithmonë që si mund të nxjerrin maksimumin nga vetja. Kalendarin e ka Vllaznia më të fortë se Bylisi.

I kam thënë sot para ndeshjes me Kukësin lojtarëve që objektivat tona janë më të mëdha se të atyre”.

PËRGJIGJU