Saturday, July 2, 2022

WhatsApp sjell një opsion të ri për mesazhet, po a është i rrezikshëm?

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} WhatsApp ka në plan të shtojë një funksion të ri...

Nis digjitalizimi, TV1 Channel nga sot në paketën e RTSH…

Në kuadër të procesit të digjitalizimit në të gjithë Shqipërinë, nga data 30 shtator 2020, do të...

Talenti 13 vjeçar, Geart Ferhati, krijon projektin për takime të digjitalizuara mësues-prindër

Do t’ju njohim me një djalë shumë të talentuar në fushën e informatikës. Edhe pse është vetëm...

Droni turk Eren, i pari në botë me armë lazer kryen me sukses goditjet...

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Droni turk Eren që është prodhim vendas dhe kombëtar si...

Motorola rikthehet fuqishëm/ Lançon modelin e saj më të ri.

Në fillim të këtij viti, pas muajsh spekulimesh në internet se Motorola do të sillte përsëri telefonin e tij RAZR,...

Instagram së shpejti platformë me pagesë…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Instagram po teston një opsion të ri i cili do...

WhatsApp së fundmi me një tjetër risi për të gjithë përdoruesit

Mark Zuckerbergut së fundmi për të gjithë përdoruesit e rrjetit social ka sjellë aplikacionin më të...

Telefonia celulare, KLSH: Tregu oligopol, ka rritje të përqendrimit, mes 10 vendeve me tarifat...

Tregu i telefonisë celulare në vend cilësohet me strukturë oligopoli ndërkohë që vendi ynë është në vendin e...

Shtyhet edhe 3 muaj procesi i digjitalizimit në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë…

Autoriteti i Mediave Audiovizive vendos datën 30 shtator 2020 si afatin përfundimtar për digjitalizimin e transmetimeve analoge...

Galaxy Note 20 shfaqet në përdorim përpara debutimit…

Samsung do të prezantojë telefonin me 5 Gusht në ftesat e dërguar për mediat ditën e djeshme....

Latest article

Euro arrin nivelin më të ulët të këtij viti, këmbehet me 118 lekë…

Sezoni turistik dhe ardhja e turistëve kanë dobësuar ndjeshëm euron.Ditët e para të korrikut kanë shënuar një...

Nga Ben Blushi/ MEHDIU, BELGU MUSLIMAN…

Nga Ben Blushi: MEHDIU, BELGU MUSLIMAN Shkova në xhaminë e Kalasë...

U zgjodh në krye të PS Shkodër, vjen mesazhi i Mirela Dodaj: Ky është...

Ky është një moment i rëndësishëm në jetën time që dua të ndaj me ju miq 🤗