Sunday, July 3, 2022

Të rinjtë profesionistë shqiptarë po bëhen milionerë nga puna online për të huajt…

Dorian H. është një i ri shqiptar i cili ka fituar deri më tani 200 mijë dollarë...

Mashtrimi i madh/ KUJDES nga ky mesazh që po përhapet me shpejtësi për punësim…

Shumë prej jush mund t’ju ketë ardhur një mesazh në telefonin tuaj ku ju ofrohet një vend...

Kur zien debati për “5G”, Shqipëria shtron në tryezë Planin Kombëtar për zbatim të...

Teksa debatet për COVID 19 “vlojnë” dhe fakti që ende shkencërisht nuk...

Përfundon fotovoltaiku mbi digë në Vaun e Dejës, KESH aplikon për licencë prodhimi…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Korporata Elektroenergjetike Shqiptare (KESH) aplikoi së fundmi në Entin Rregullator...

Turqia furnizon me armë anti-dron Shqipërinë…VIDEO…

Një kompani që vepron në qytetin Antalya të Turqisë, armët kundër dronëve të dizajnuar nga inxhinierët turq...

Vodafone kërkon largimin nga Shqipëria, nxjerr në shitje aksionet për vlerën e çmendur, pati...

Në një kohë kur është një nga kompanitë me çmimet më ab.uzive, dhe më shumë të deno.ncuara...

Shiten 2 milion iPhone12 për 24 orë…

Porositë paraprake për telefonat e rinj iPhone 12 janë hapur të premten me 16 Tetor. Deri tani,...

Transporti ajror i viteve 30 brenda shqipërisë, njihuni me 22 destinacionet dhe sa franga...

Transporti ajror i viteve 30’ që prekte tiranen. ( Në foto) Avioni i linjës...

WhatsApp ndryshon rregullat e tij të privatësisë, ja çfarë duhet të dini…

Javën e kaluar, WhatsApp u azhurnua duke detyruar përdoruesit që të bien dakord për rregullat e reja...

WhatsApp, ja risia e re për përdoruesit…

Whatsapp, aplikacioni më i famshëm i mesazheve në botë dhe që ka rreth 2 miliardë përdorues aktivë,...

Latest article

Euro arrin nivelin më të ulët të këtij viti, këmbehet me 118 lekë…

Sezoni turistik dhe ardhja e turistëve kanë dobësuar ndjeshëm euron.Ditët e para të korrikut kanë shënuar një...

Nga Ben Blushi/ MEHDIU, BELGU MUSLIMAN…

Nga Ben Blushi: MEHDIU, BELGU MUSLIMAN Shkova në xhaminë e Kalasë...

U zgjodh në krye të PS Shkodër, vjen mesazhi i Mirela Dodaj: Ky është...

Ky është një moment i rëndësishëm në jetën time që dua të ndaj me ju miq 🤗