Monday, May 23, 2022

“Mos pini ujë nga çezma”, Prefektura paralajmëron banorët e Shkodres…

NJOFTIM!! Të nderuar qytetarë të Qarkut Shkodër; Nisur nga parashikimet dhe...

Përfundon së asfaltuari unaza e Shëngjinit/ Rruga Shëngjin – Velipojë do të shkurtohet në...

 Sapo ka përfunduar së ndërtuari aksi rrugor i unazës në Shëngjin, i cili prej vitesh nga mungesa...

U diskriminua për shkak të Hixhabit, reagon për herë të parë Elsa…

Selam Alejkum të gjithëve. Besoj që një pjesë e mirë e juaja më njihni...

22-23 tetor stakim energjie, OSHEE Shkodër njofton abontet…Oraret dhe zonat…

Njoftim për abonentët #ShkodërStakim, 22-23 tetor Për shkak të remontit të parashikuar në NST...

FOTO/ Hyrja e Shkodrës drejt transformimit! “Ringjallet” Bexhisteni i Vjetër…

Fondi Shqiptar i Zhvillimit ka hapur tenderin për rikualifikimin urban të hyrjes së qytetit të Shkodrës dhe...

Vepra ime do te jete justifikimi im para Zotit/ Shef Saimiri prek me historine...

Saimir Rrustemi, drejtues i larte i Policise se Shkodres ne nje postim ne rrjetet sociale ka prekur...

Shkodër, i riu që trashëgoi islamin në familje…

Ramazani është muaji më i rëndësishëm I vitit për besimtarët muslimanë. Gjatë agjërimit të këtij muaji besimtarët...

“REHABILITIMI/ NDËRTIMI I TRE (3) MOLEVE, SHKODËR, SHIROKË DHE ZOGAJ”

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Njoftim për konsultim me publikun – Për Vlerësimin e Ndikimit...

VIDEO/ Myftiu Sytari: Hixhabi, taban dhe simbol Kombëtar ndër shqiptarë!…

Shpeshherë femrat me Hixhab ose sic njihet në gjuhën e përditshme shami janë ndjerë të paragjykuara dhe...

Esat Zama, saraçi i fundit në Shkodër…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Nga Simon Shkreli  Shpesh herë hasim persona...

Latest article

VIDEO/ 20 vjeçarja nga Shkodra humb kontrollin, ndërron jetë 73 vjeçarja…EMRI…

Rreth orës 20:00, në aksin rrugor Shkodër – Lezhë, në vendin e quajtur “Dajç”, shtetasja F.B. 20...

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, dyshohet për një të vdekur…

Nje aksident eshte shenuar vetem pak minuta me pare ne superstraden Lezhe - Shkoder, ne afersi te...

Milan fiton titullin kampion pas 11 vitesh pritje…

Scudetton e fiton Milan! Të besuarit e Stefano Piolit arritën që të bëjnë siç duhet detyrat e...