Sunday, November 28, 2021

OPINION/ Agresioni ndaj tv publik!

Nga Lutfi Dervishi Agresioni ndaj tv publik! Televizioni publik nuk ka shumë miq, aq më tepër...

Pedagogu Hoti: Me çfarë të drejte dhûnohet për të dytën herë një fëmijë…

Nga Ardi Hoti “Çfarë nëne…” Numri një i Policisë së Shtetit...

Nga Redi SHEHU: Dekriminalizimi, përsëri fasadë!

Çështja e listave partiake e kandidatëve për deputetë në parlamentin shqiptar, ka qenë gjithmonë zemreku që ka...

Nga Anila Hoxha/ Cfarë do ndodhë mbas masakrës së Velipojës?…

nga Anila Hoxha Cfarë do ndodhë mbas masakrës së Velipojës ? Veliu për të ruajtur veten,...

Editorial nga Besnik Dizdari/ Pse dëshiroj që Vllaznia të bjerë

NGA BESNIK DIZDARI VETËM KËSHTU DO TË PËRMBYSET KY...

‘Një i marrë që duhet lidhur’, Fuga shpërthen ndaj Ramës: Kushdo që bën selektimin...

Një krim dhe një gjenocid e quan akademiku Artan Fuga vendimin e qeverisë për të vaksinuar disa...

Shqiptaria, sandwich mes Evropës dhe Amerikës…

Nga Redi Shehu Vetëm në pak javë ndodhën dy zhvillime politike të rëndësishme tek...

Opinion/ Kush matë dhe i llogaritë prurjet e lumenjve ?

Nga Musa Kurtulaj: Kush mate dhe i llogarite prurjet e lumenjve ?

“Më vinte turp nga vetja”, gazetari rrëfen orët e makthit tek Teatri: Ik! Ik...

Gazetari i Fax News, Sokol Dema ka rrëfyer atë çfarë ka ndodhur mbrëmjen e 16 Majit dhe...

ËNGJËJT ME BLUZA TË BARDHA. Kushtuar mjekes shkodrane, Dr. Lindita Dibra…

NGA RAMAZAN ÇEKA: Nderim, përulje dhe respekt për mjeken shkodrane, Dr. Lindita Dibra

Latest article

Dy telegrame një nga Ismail Qemali dhe Luigj Gurakuqi…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Nga Gjon Keka Me rastin e 28...

Neymar mbyll vitin?! Shikoni dëmtimin horror që pësoi gjatë ndeshjes (VIDEO)

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Kur menduan se PSG më në fund e kishte ekipin...

Cila Është Mosha E Duhur Kur Duhet Të Fillojë Kujdesi Për Zemrën…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Sëmundjet e zemrës janë shkaktari kryesor i vdekjeve të parakohshme...