Sunday, November 28, 2021

SHKODRËN E VERIUN I SHPËTON VEÇ KORRIDORI I DRINIT…

Nga Ardit Muça SHKODRËN E VERIUN I SHPËTON VEÇ KORRIDORI I DRINIT

Nga Anila Hoxha/ Cfarë do ndodhë mbas masakrës së Velipojës?…

nga Anila Hoxha Cfarë do ndodhë mbas masakrës së Velipojës ? Veliu për të ruajtur veten,...

“Në rastin më të mirë, është hajdut dhe në rastin më të keq, i...

Nga Lazo Lufi Më qëllon të lexoj këto ditë nga një lajm në portale...

Shqiptarë, mos u ndjeni fajtorë. Terroristi nuk ka kombësi, ai është thjeshtë një vrasës!

Nga Mentor Kikia Një valë “pezmi” shikoj kudo në postime në rrjet, meqë njëri...

“Po tani Alban, e kuptove fuqinë e futbollit?”/ Modeli i Xhaferit në Superiore dhe...

Nga Klaudio Ndreca Tifozët shqiptarë kanë ndasitë e tyre kur vjen fjala për Superioren,...

Në Velipojë e Pashë Shtetin si Strucin në Rerë!

Nga Musa Kurtulaj Të merkuren në plazhin e Velipojës, Inspektoriati i Mbrojtjes se Territorit...

Regjisori dhe shkrimtari Stefan Çapaliku reagon mbi te shkuaren dhe identitetin e Shkodres!

Meqë ra fjala te humbja e kujtesës, a mundet dikush me më thanë se si ka mundësi...

“Miqtë armiq në këto ditë çmendurie”

Nga Taulant Kopliku Jane te tmerrshem. Jane kaq te indoktrinuar saqe nuk po njoh...

Editorial nga Besnik Dizdari/ Pse dëshiroj që Vllaznia të bjerë

NGA BESNIK DIZDARI VETËM KËSHTU DO TË PËRMBYSET KY...

Pedagogu Hoti: Me çfarë të drejte dhûnohet për të dytën herë një fëmijë…

Nga Ardi Hoti “Çfarë nëne…” Numri një i Policisë së Shtetit...

Latest article

Dy telegrame një nga Ismail Qemali dhe Luigj Gurakuqi…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Nga Gjon Keka Me rastin e 28...

Neymar mbyll vitin?! Shikoni dëmtimin horror që pësoi gjatë ndeshjes (VIDEO)

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Kur menduan se PSG më në fund e kishte ekipin...

Cila Është Mosha E Duhur Kur Duhet Të Fillojë Kujdesi Për Zemrën…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Sëmundjet e zemrës janë shkaktari kryesor i vdekjeve të parakohshme...