Sunday, November 28, 2021

Nga Anila Hoxha/ Cfarë do ndodhë mbas masakrës së Velipojës?…

nga Anila Hoxha Cfarë do ndodhë mbas masakrës së Velipojës ? Veliu për të ruajtur veten,...

PD bën gati dosjen për në KAS, kërkon përsëritje të votimit për 9 qarqe…

Partia Demokratike pritet të dorëzojë pranë Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve kërkesën për shpallje të pavlefshme të...

” U MOREN ME VETEN E TYRE HARRUAN PARTINE”. Në Shkodër PD e PS...

Nga Simon SHKRELI Kur tashmë ka përfunduar numërimi i votave në gjithë vendin, ndërsa...

Opinion nga Redi Shehu: Basha u duhet të gjithëve!…

Zgjedhjet e 25 Prilllit u zhvilluan. Ajo që u tha u tha. Ngeli produkti politik që këto...

OPINION/ BENET BECI/ BËJE MIRË, BËJE VETË!…

Nga Bledi Mane BENET BECI/ BËJE MIRË, BËJE VETË! ***

SHKODRËN E VERIUN I SHPËTON VEÇ KORRIDORI I DRINIT…

Nga Ardit Muça SHKODRËN E VERIUN I SHPËTON VEÇ KORRIDORI I DRINIT

Gëzim Olaj, historia e djalit që i vranë ëndrrën!

Nga Senad Nikshiqi Gëzim Olaj, historia e djalit që i vranë ëndrrën!

‘Një i marrë që duhet lidhur’, Fuga shpërthen ndaj Ramës: Kushdo që bën selektimin...

Një krim dhe një gjenocid e quan akademiku Artan Fuga vendimin e qeverisë për të vaksinuar disa...

Nga Redi SHEHU: Dekriminalizimi, përsëri fasadë!

Çështja e listave partiake e kandidatëve për deputetë në parlamentin shqiptar, ka qenë gjithmonë zemreku që ka...

Opinion/ Kush matë dhe i llogaritë prurjet e lumenjve ?

Nga Musa Kurtulaj: Kush mate dhe i llogarite prurjet e lumenjve ?

Latest article

Dy telegrame një nga Ismail Qemali dhe Luigj Gurakuqi…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Nga Gjon Keka Me rastin e 28...

Neymar mbyll vitin?! Shikoni dëmtimin horror që pësoi gjatë ndeshjes (VIDEO)

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Kur menduan se PSG më në fund e kishte ekipin...

Cila Është Mosha E Duhur Kur Duhet Të Fillojë Kujdesi Për Zemrën…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Sëmundjet e zemrës janë shkaktari kryesor i vdekjeve të parakohshme...