Monday, March 20, 2023

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro,...

Dollari amerikan është blerë këtë të diel, 27 Nëntor, me 111.7 lekë dhe është shitur me 113...

Nis dhënia e shpërblimit, mund të tërhiqet edhe pas 31 dhjetorit…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Bonusi i fundvitit, 5 mijë lekë për pensionistët dhe 3...

Deputeti shkodran me biçiklete pink, por shihni sa leke merr per karburant nga taksat...

Selami Jenisheri eshte bere hit ne rrjetet sociale per biçikete pink per modelin e flokeve dhe per...

Nafta zbret në nivelin më të ulët që nga nisja e luftës, Bordi “në...

Çmimet globale të naftës ranë të enjten në nivelet e tyre më të ulëta që nga para...

Hapen klinikat dentare, stomatologët në Shkodër: Kemi pasur shumë humbje

Këtë të hënë kanë hyrë në fuqi masa të tjera lehtësuese në kuadër të hapjes graduale ndaj...

Pagesat e ndihmës ekonomike dhe e paaftesisë jo me në banka por tek posta...

Duke filluar nga ky muaj, te gjithe perfituesit e ndihmes ekonomike, te paaftesise dhe invalidet nuk do...

Shkodër/ “Punë ka por mungojnë punëtorët”…

Bizneset po vuajnë për punëtorë. Në dyqanet, baret dhe restorantet e ndryshme të qytetit të Shkodrës shikohen...

Bashkia Shkodër e zhytur në borxhe. Stoku i detyrimeve sipas KLSH-së në vlerën për...

Shumica e bashkive, 42 prej tyre nga 61 gjithsej, janë në vështirësi financiare për shkak se kanë...

Efektet e transformimit të pjacës së Shkodrës! Fondacioni Amerikan nxjerr rezultatet, u rrit punësimi...

Studimi i realizuar nga Fondacionit Shqiptaro-Amerikan për Zhvillim, është kryer në kuadër të diskutimeve të nisura për...

Vodafone kërkon largimin nga Shqipëria, nxjerr në shitje aksionet për vlerën e çmendur, pati...

Në një kohë kur është një nga kompanitë me çmimet më ab.uzive, dhe më shumë të deno.ncuara...