Sunday, January 29, 2023

Histori Suksesi/ Amarildo Sterkaj e filloj biznesin nga zero në qytetin e Shkodrës, ndersa...

Nuk janë të rralla rastet e suksesve të shqiptarëve nëpër botë. Një ndër to mund të përmendim...

FOTO/ Hyrja e Shkodrës drejt transformimit! “Ringjallet” Bexhisteni i Vjetër…

Fondi Shqiptar i Zhvillimit ka hapur tenderin për rikualifikimin urban të hyrjes së qytetit të Shkodrës dhe...

Dy të rinjtë shkodranë në Samitin më të rëndësishëm të investimeve në Dubai…

Dy shokë dhe jo vetëm kanë vendosur që idenë e tyre të biznesit ta zhvillojnë në Dubai...

Çmimet e naftës rriten sërish, ja sa do kushtojë nga e shtuna…

Bordi i Transparencës ka vendosur çmimet e reja të naftës, që janë në fuqi nga dita e...

E FUNDIT/ Bordi vendos rritjen e çmimit të naftës e benzinës…

Bordi i Transparancës i ngritur me qëllim kufizimin e përkohshëm të çmimeve të tregtimit me shumicë/pakicë të...

300 lekë hyrja në kalanë Rozafa, ndërkohë në Lezhë bëhet sërish në 100 lekë…

Muaji janar 2020 nisi me ndryshimin e tarifave për të vizituar muzetë, sitet arkeologjike dhe kalatë.

Rama jep lajmin e mirë, do të paguhet taksa vjetore për mijëra mjete. Ja...

Kryeministri Edi Rama në përmjet një statusi në Facebook ka bërë me dije se DPSHTRR ka vendosur...

Ulet prapë çmimi i naftës/ Rama njofton sa do të kushtojë një litër deri...

Kryeministri Rama njoftoi se çmimi i një litër naftë do të kushtojë 203 lekë deri në 21...

Skeda e pasurisë së deklaruar –Ermira Dedja–Gjykata e Shkodrës…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Gjyqtarja Ermira Dedja e Gjykatës së Rrethit Shkodër do të...

LAJMI I FUNDIT/ Rritet sërish çmimi i naftës, ja me sa lekë do shitet…

Bordi i Transparencës në datë 17 Qershor 2022, në mbledhjen e radhës vendosi: ✅Çmimi...