Monday, March 8, 2021

Asnjë postim për tu shfaqur

Latest article

Vllaznia-Kukësi/ Midis mungesave dhe rikthimeve sa shumë dilema për dy trajnerët, mësoni formacionet e...

Vllaznia për herë të parë këtë sezon, dje nuk ka nxjerrë në konferencë për mediat asnjë drejtues,...

Jozefina e para në Shkodër, dorëzohet lista për deputet e partisë “Lëvizja për Ndryshim”

Partia Lëvizja për Ndryshim me drejtuese Jozefina Topallin, ka dorëzuar mëngjesin e sotëm listat e kandidatëve për...

Zgjedhjet e 25 prillit, sot afati i fundit i për dorëzimin e listave të...

Partitë politike këtë të hënë kanë dhe afatin e fundit për dorëzimin e listave me emrat e...