Tuesday, September 27, 2022

EMRI/ U ekzekutua brenda në makinë, zbulohet identetiti i viktimës…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Një person është ekzekutuar me armë zjarri këtë të Premte...

Vllaznia femra prezanton 7 blerjet e reja…

Paraditen e sotme presidenti i KFF Vllaznia Lazer Matija ka prezantuar para mediave lojtaret e reja që janë bërë pjesë e këtij...

“Duhet t’i themi faleminderit Zotit që kemi Brojën”, Edi Martini shpërthen ndaj kritikëve: Mezi...

Humbja e Shqipërisë ndaj Izraelit me rezultatin 2-1 ka prodhuar kritika dhe reagime të ndryshme në rrjetet...

OFL godet pasurinë e Lulzim Berishës, sekuestron 1.2 milionë litra naftë dhe 1 magazinë...

Operacioni “Forca e Ligjit” ka vijuar hetimet edhe gjatë kësaj periudhe, duke goditur të tjera pasuri të...

Abazoviq kërcënohet me jetë, Mali i Zi kërkon ndihmën e Interpolit…

Policia ka nisur hetimet ndaj shtetasit Abazoviq kërcënohet me jetë, Mali i Zi kërkon ndihmën e Interpolit

“Pas errësirës ka shumë diell”/ Maska, veshje mbrojtëse, Turqia dërgon ndihma mjekësore në Britani

Një avion ushtarak kargo i Turqisë është nisur nga Ankaraja për Britaninë e Madhe me ndihma mjekësore...

Berisha: Rama ne të dy sot jemi armiq, ti pushtetin e do për t’u...

Gjatë fjalës së tij në protestën e opozitës, kryetari i PD-së Sali Berisha i ka thënë Kryeministrit...

Hiqet tatim-fitimi për biznesin e vogël…

Nga Janari i vitit të ardhshëm 12.257 biznese të vogla do të përjashtohen nga taksa e tatimit...

100 kompanitë më të mëdha në rajon, asnjë nuk është nga Shqipëria…

Shqipëria nuk ka asnjë ndërmarrje mes 100 kompanive më të mëdha për nga xhiroja në Europën Juglindore....

Dita botërore e diabetit, Mlloja: zbulohen 3-4 pacienta të sëmurë çdo ditë

Ne diten boterore te semundjes se diabetit, ne nje komunikim per mediat mjekja endokrinologe Lindita Mlloja e cila dha disa keshilla se...

Latest article

Mësohet kush do të jetë drejtuesi i ri politik për PS Shkodër…

Kryesia e Partisë Socialiste ka marrë disa vendime politike në funksion të fushatës së afërt elektorale.

Zgjedhjet Lokale/ Berisha konfirmon emrin e parë për bashkitë, ai është Bardh Spahia në...

Bardh Spahia është emri i parë që partia demokratike e ka të zyrtarizuar për zgjedhjet e 2023-it....

Mbledhja në PS, Edona Bilali : Ja e vërteta e fjalës time me keshilltarët...

Sqarim lidhur me mbledhjen e jashtëzakonshme të thirrur dje me këshilltarët bashkiak të Partisë Socialiste në Shkodër: