Monday, October 18, 2021

Detaje nga arrestimi bashkëshortëve nga Shkodra. Si i mashtruan tre përsona duke i marrë...

Një çift bashkëshortësh nga Shkodra, të dënuar me nga 5 vite burg secili për mashtrim me pasoja...

I biri dyshohet se ka vrarë dy kushërinjtë, flet për herë të parë babai...

Vijon të jetë e rrethuar me mister zhdukja e tre të rinjve në zonën e Malësisë së...

I kujtoi kohën kur e kishte mendjen te peshku, Elisa Spiropali nuk përmbahet, merr...

Një ditë pasi i ngacmoi sedrën, dhe i kujtoi kohën kur vinte në Shkodër si mbushëse e...

“Dorëzo 500 mijë EURO në lagjen Rus…” “ABC” publikon pamjet e pengmarrjes në Shkodër…

Gazetari investigativ Artan Hoxha në studion e ABC ka publikuar videon e pengmarrjes së zhvilluar në 25 maj të këtij viti në...

E FUNDIT/ Zbardhet lista e PSD për Shkodren, Tom Doshi i pari…

Partia Social Demokrate ne Shkodër ka zbardhur emrat e kandidateve për deputet. Sipas burimeve...

Shkodër/ Arrestohet 20 vjeçari me pistoletë me silenciator, tentoi të vriste…

Shkodër/ Tentoi të vriste me armë zjarri 37-vjeçarin pas një konflikti të çastit, ndërhyrja në kohë e...

VIDEO/ Vrasje në Shkodër/ Vritet me breshëri kallashnikovi Bardhok Plani..

Shkodër/Informacion paraprak Më datë 04.04.2021, rreth orës 21:10, në fshatin Dobraç i Ri, Njësia Administrative Rrethina, Shkodër, duke udhëtuar...

“Më thanë mos trego dënimin”/ Shpëton Valdrin Pjetri, dosja e Italisë mbyll hetimet në...

Valdrin Pjetri i shpëton akuzave të prokurorisë. I dalë fitues nga gara një emërore për bashkinë e...

Sherrit për kanabisin në Malësi të Madhe/ “Njërin e qëllova në ballë, tjetrin se...

Detaje tronditëse dalin në dritë nga zhdukja e tre të rinjve në Malësinë e Madhe, ku ka...

Dalin fotot e dy vëllezërve në kërkim për vrasjen e Ridvan Ramazanit në Shkodër…

“Ora News”, zbardh eksluzivisht fotot e dy vëllezërve që janë shpallur në kërkim nga policia e Shkodrës...

Latest article

Vllaznia – Dinamo, dalin formacionet zyrtare…

Vllaznia dhe Dinamo do përballen me njëra tjetrën në orën 19.45, në kuadër të kampionatit shqiptar. Si Brdaric, ashtu edhe Shkëmbi kanë...

Mos na privoni nga dëshira për dije/ Thirja e një studenti të Universitetit “Luigj...

FITORJA E PARËSot dëshmuam se jemi të bashkuar, një zëri, jemi të pandalshëm. Në ditët në vijim do jemi edhe më të...

E FUNDIT/ Ndryshime në polici, Gledis Nano emëron drejtuesit e rinj në qarqe…

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit ka ndryshuar të gjithë drejtuesit e Kreu i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka njoftuar...