Monday, March 8, 2021

Jozefina e para në Shkodër, dorëzohet lista për deputet e partisë “Lëvizja për Ndryshim”

Partia Lëvizja për Ndryshim me drejtuese Jozefina Topallin, ka dorëzuar mëngjesin e sotëm listat e kandidatëve për...

Zgjedhjet e 25 prillit, sot afati i fundit i për dorëzimin e listave të...

Partitë politike këtë të hënë kanë dhe afatin e fundit për dorëzimin e listave me emrat e...

Nis vjelja e gjobave për maskat në faturën e energjisë elektrike…

Kompania e shpërndarjes së energjisë elektrike ka nisur vjeljen e gjobave të para të vendosura për qytetarët...

“Vlora, Shkodra, Elbasani…”, gazetari i kronikës: Ja qarqet me kriminalitetin më të lartë në...

https://www.youtube.com/watch?v=W1mX5H21t7A&ab_channel=RTVOra Gjatë intervistës së tij për gazetaren Besmira Pelushaj, në RTV Ora,...

Beqaj: Helidon! Qenke jo vetëm rrencak, por edhe pak hileqar…OSHEE ndez fushatën në Shkodër

Prej ditesh dy drejtuesit politik te Qarkut Shkoder per zgjedhjet e 25 prillit, Helidon Bushati i PD...

Prezantohet kandidati i Bindjes/ Partia e Patozit garon në Shkodër me Tonin Uldedajn…

Partia e Astrit Patozit Bindja Ddemokratike do të garojë në këto zgjedhje në qarkun Shkodër me kandidatin...

Alfred Peza nuk kandidon në zgjedhje: Karrigia e deputetit nuk është për mua në...

“I thashë kryeministrit dhe po jua them të gjithëve se jam ndjerë i privilegjuar që kam përfaqësuar...

Rënia dramatike e Shkodrës, në 10 vite, ekonomia u rrit vetëm me 8%, në...

https://www.youtube.com/watch?v=RUoNUK3AWZY&ab_channel=OraNews Në dhjetë vite, ekonomia e Shkodrës u zgjerua vetëm me 8%,...

E FUNDIT/ Basha rikthen në Partinë Demokratike Eduard Halimin…

3 vjet pas largimit nga skena politike, ish-ministri i drejtësisë Eduard Halimi kthehet në Partinë demokratike.

Vendet e Ballkanit nga Korriku pa tarifa për roaming…

Nga data 1 korrik 2021, qytetarët e Kosovës, gjatë qëndrimit në njërin nga vendet e Ballkanit Perëndimor,...

Latest article

Levizja Socialiste për Integrim publikon sot listen e kandidateve për deputetë në 12 Qarqe!

*Cili eshte mendimi juaj per keto emra të perzgjedhur nga LSI?(SHIKO EMRAT DHE SIPAS QARQEVE)

Vllaznia-Kukësi/ Midis mungesave dhe rikthimeve sa shumë dilema për dy trajnerët, mësoni formacionet e...

Vllaznia për herë të parë këtë sezon, dje nuk ka nxjerrë në konferencë për mediat asnjë drejtues,...

Jozefina e para në Shkodër, dorëzohet lista për deputet e partisë “Lëvizja për Ndryshim”

Partia Lëvizja për Ndryshim me drejtuese Jozefina Topallin, ka dorëzuar mëngjesin e sotëm listat e kandidatëve për...