Basket/ Vllaznia në konferencë shtypi një ditë para ndeshjes së Ballkan Liges

0
443

Pak minuta me pare ne pallatin e sportit “Qazim Dervishi” te shkodres Vllaznia Basket zhvilloi konferencen e shtypit nje dite para ndeshjes se Ballkan Liges me Rahovecin dhe ate qe do te luhet ne fundjave ndaj Partizanin e vlefshme per kampionait Kombetare.

Perpara gazetareve dolen trajneri Gospodinov dhe basketbollisti shkodran Damian Bekteshi./RealitetiPost/

VIDEO:

PËRGJIGJU