Monday, March 1, 2021
Autorët Postime nga Admin

Admin

5015 POSTIME 0 KOMENTET

Latest article

Firmoset koalicioni paszgjedhor mes PD dhe LSI

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nënshkroi sot marrëveshjen për koalicionin paszgjedhor me kryetaren e Lëvizjes Socialiste...

PD firmos nesër me LSI për koalicion paszgjedhor…

Kreu i PD-së Lulzim Basha mblodhi sërish këtë të diel drejtuesit politikë të 12 qarqeve të vendit....

SPAHIA: EDI RAMA INVESTON VETEM NE PROPAGANDE, QYTETARET PERBALLOJNE VETE KOSTOT ANTI COVID-19

Shifrat ditore të fataliteteve nga Covid-19 vijojnë të mbeten shqetësuese, por ka një situatë tjetër tejet problematike,...