Saturday, July 11, 2020
Autorët Postime nga Admin

Admin

3490 POSTIME 0 KOMENTET

Latest article

“Gabime foshnjarake te golat”, Dedja: E habitshme! Është hera e disatë që nuk na...

Trajneri i Vllaznisë, Hysen Dedja, foli pas humbjes ndaj Skënderbeu, ku shprehu keqardhje për humbjen në minutat...

Një shkodran fundos Vllazninë, Skënderbeu rikthehet te fitorja dhe rihap garën për Europën

Mbyllet sfida me fitoren e Skënderbeut. Gripshi realizoi golin e vetëm në 45 minutat e para pas një...

Dëmet në organizëm nga pijet energjike…

Kur jeni të lodhur dhe masat që duhet të merrni janë “ekstreme” veçanërisht kur keni nevojë për...