Monday, March 8, 2021
Autorët Postime nga Admin

Admin

5081 POSTIME 0 KOMENTET

Latest article

Levizja Socialiste për Integrim publikon sot listen e kandidateve për deputetë në 12 Qarqe!

*Cili eshte mendimi juaj per keto emra të perzgjedhur nga LSI?(SHIKO EMRAT DHE SIPAS QARQEVE)

Vllaznia-Kukësi/ Midis mungesave dhe rikthimeve sa shumë dilema për dy trajnerët, mësoni formacionet e...

Vllaznia për herë të parë këtë sezon, dje nuk ka nxjerrë në konferencë për mediat asnjë drejtues,...

Jozefina e para në Shkodër, dorëzohet lista për deputet e partisë “Lëvizja për Ndryshim”

Partia Lëvizja për Ndryshim me drejtuese Jozefina Topallin, ka dorëzuar mëngjesin e sotëm listat e kandidatëve për...